НТА > НОВИНИ > Війна > «Погана погода» – лише маніпуляція. Стало відомо, чому в Росії скасували повітряну частину параду

«Погана погода» – лише маніпуляція. Стало відомо, чому в Росії скасували повітряну частину параду

За версією російських опозиціонерів, польоти не відбулися через побоювання, що літак можуть збити

417

Центр протидії дезінформації при РНБО назвав маніпуляцією скасування повітряної частини параду у великих містах РФ нібито через погану погоду. За версією російських опозиціонерів, польоти не відбулися через побоювання, що літак можуть збити.

Про це повідомляє ЦПД при РНБО у телеграмі.

Зазначають, що Росія скасувала повітряну частину параду 9 травня у Москві, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Самарі, Ростові-на-дону та інших великих містах.

За офіційною версією Кремля, повітряну частину параду скасовано через погані погодні умови.

«Цікаво, що 2020 року російські медіа писали, що РФ витратила понад 540 млн рублів на «розгін хмар» для безпеки польотів військової авіації. Минулого року ця сума склала 417 млн рублів», – повідомили в РНБО.

За версією російських опозиціонерів, насправді польоти скасували, оскільки російські літаки у деяких містах можуть зустріти на шляху українські переносні зенітно-ракетні комплекси.

«Тому історія про «погану погоду» – лише маніпуляція, оскільки для Росії витратити 500 млн рублів на сакральну дату Путіна – не проблема. Особливо, зважаючи на те, що, за різними оцінками, щодня РФ на «спецоперацію» з Україною витрачає від 500 млн доларів до 20 млрд доларів», – зазначили в ЦПД при РНБО.

Нагадаємо, що у Москві проходить традиційний до 9 травня парад «побєдобєсія». Сам парад відбувся за скороченою програмою: авіашоу із прольотом «літак судного дня» скасували, начебто через погані погодні умови.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі