п’ятниця, 17 липня, 2026
НТА > НОВИНИ > Погода в Україні буде мінливою: потепління триватиме недовго — прогноз Діденко

Погода в Україні буде мінливою: потепління триватиме недовго — прогноз Діденко

Найближчими днями в Україні очікується тепла та переважно сонячна погода, однак стабільною вона не буде і вже невдовзі зміниться.

Погода в Україні буде мінливою: потепління триватиме недовго — прогноз Діденко

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

За її словами, у перші дні травня температура повітря підвищиться до комфортних +23…+27 градусів. Водночас вона застерігає, що така погода не затримається надовго.

«Погода, звісно, ще не раз буде змінюватися, бо травень — не липень», — зазначила синоптикиня.

У понеділок, 4 травня, погодні умови в Україні визначатиме антициклон. У більшості регіонів буде сухо та сонячно. Лише в Криму та Приазов’ї можливі хмарні прояснення.

Температура повітря вночі становитиме +5…+11 градусів, тоді як у східних і північно-східних областях буде значно прохолодніше — місцями до заморозків.

Удень 4 травня прогнозують:

  • +19…+24 градуси в більшості областей;
  • +23…+26 градусів на заході та півночі;
  • +9…+14 градусів у Криму та Приазов’ї.

У Києві очікується сонячна погода без опадів і близько +25 градусів тепла.

Загалом перша половина тижня буде теплою та переважно сухою. Водночас уже з 6–8 травня у західних регіонах можливі короткочасні дощі та грози.

Синоптики наголошують: погодні умови у травні можуть швидко змінюватися, тому варто стежити за оновленнями прогнозів.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"