НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Поки мама була на заробітках. Суд покарав батька, який бив 3-річного сина

Поки мама була на заробітках. Суд покарав батька, який бив 3-річного сина

3-річний хлопчик Владислав проживав разом із батьком та однорічною сестричкою. Мама була на заробітках у Польщі

690

Самбірський суд Львівської області призначив батькові, який бив свого 3-річного сина, покарання у вигляді 190 годин громадських робіт. Садна та синці на тілі хлопчика помітили у дитячому садку вихователі та одразу викликали поліцію.

«При огляді хлопчини я побачив множинні тілесні ушкодження: синці, садна, які були на сідницях, нижче сідниць, на спині, на ногах. Термін давності: від двох до приблизно тижня», – пригадує старший дільничний Самбірського відділу поліції Сергій Новацький.

Як виявилося, 3-річний хлопчик Владислав проживає разом із батьком та однорічною сестричкою. Мама дітей перебуває на заробітках у Польщі. За фактом побиття дитини правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження.

«Йдеться про легкі тілесні ушкодження. Та висновок експертизи свідчить про те, що батько явно відноситься до своєї дитини неадекватно. Він чудово розумів значення своїх дій. Але так з дітьми не можна поводитися», – прокоментував справу суддя Самбірського міськрайонного суду Ігор Пташинський.

Під час засідань чоловік визнав свою вину та підписав угоду про примирення із матір’ю хлопчика, із якою проживав у цивільному шлюбі. Йому присудили 190 годин громадських робіт.

Обох дітей після інциденту забрала служба у справах дітей.

«Дітей ми вилучили з сім’ї. Помістили в Самбірську центральну районну лікарню для проведення повного медичного обстеження. Після цього одразу зв’язалися з мамою», – повідомила в.о. керівниці служби в справах дітей Бісківської сільської ради Оксана Павлішак.

Врешті жінка повернулася в Україну. Зараз діти перебувають з нею.

Юлія Бундз, «Правда. Наживо» (щобудня о 19:00 на NTA)

 

 

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі