НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Поліцейський гелікоптер доставив до Львова літнього чоловіка, який впав з висоти

Поліцейський гелікоптер доставив до Львова літнього чоловіка, який впав з висоти

Санітарна авіація МВС уже здійснила 85 вильотів гвинтокрилів, з них 38 на Львівщині

387

Сьогодні, 17-го грудня, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги 70-річного пацієнта зі села Корсів Золочівського району, який отримав важкі травми після падіння з висоти.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції України у Львівській області. У рятувальній місії взяли участь фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ще в березні 2021-го року створили Єдиний аеромедичний простір. Він передбачає запровадження системи аеромедичної евакуації хворих у критичному стані або важкотравмованих осіб, а також авіаційне транспортування органів для трансплантації.

За останні пів року санітарна авіація МВС здійснила 85 вильотів, від кожного з яких залежало життя та здоров’я громадян. Лише на Львівщині здійснили 38 таких вильотів.

Нагадаємо, що наприкінці листопада гелікоптером до лікарень Львова доставили двох пацієнтів: 4-річну дівчинку з Турки та 26-річного чоловіка з Дрогобицького району.

У жовтні в мешканки Борислава на Львівщині розпочалися передчасні пологи. Для того, аби доправити її до обласного центру, де розташовується Львівський перинатальний центр, залучили сили національної поліції, зокрема, вертоліт і автомобільний супровід.

Наприкінці жовтня фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснили вже 30-ту рятувальну місію.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі