НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Поліцейський гелікоптер доставив до Львова зі Стрия пацієнта з інсультом

Поліцейський гелікоптер доставив до Львова зі Стрия пацієнта з інсультом

60-річний чоловік потребував екстреної медичної допомоги

627

21-го лютого гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив зі Стрийської центральної лікарні до Львівської обласної клінічної лікарні 60-річного чоловіка з гострим мозковим інсультом.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції України у Львівській області. Рятувальну місію здійснили фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Це спільний проєкт Міністерства внутрішніх справ і Міністерства охорони здоров’я України, який допоміг уже не одній людині, а декому і врятував життя.

За вихідні відбулося ще три місії поліцейського гелікоптера на Львівщині. Зокрема, з Дрогобицької міської лікарні до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні доставили 12-річну дитину з гострим апендицитом.

Нагадаємо, минулого тижня до Першого територіального медичного об’єднання Львова доправили гелікоптером двох пацієнтів із множинними травмами. 20-річний чоловік з Рівненської області травмувався внаслідок ДТП, а 62-річний – під час катання на лижах в горах Закарпаття.

Раніше гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив вагітну жінку з центральної районної лікарні Турки до Львівської обласної клінічної лікарні. Жінка потребувала термінової спеціалізованої медичної допомоги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі