НТА > НОВИНИ > Війна > Політична мета Росії полягає в окупації всієї території Донбасу – британська розвідка

Політична мета Росії полягає в окупації всієї території Донбасу – британська розвідка

Для досягнення цього потрібно крім Сіверодонецька захопити Краматорськ і трасу Дніпро-Донецьк

259

Політична мета Росії полягає в окупації всієї території Донецької і Луганської областей, але для досягнення цього потрібно крім Сіверодонецька захопити Краматорськ і трасу Дніпро-Донецьк.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Українська правда».

Зазначають, що захоплення Росією Лимана підтримує її оперативні зусилля, які, ймовірно, полягають в оточенні Сіверодонецька та закритті «кишені» навколо українських сил у Луганській області.

«Сильні обстріли тривають, а на околицях Сіверодонецька, ймовірно, точаться вуличні бої. Елементи російського Південного угруповання сил, ймовірно, очолюють найуспішнішу вісь у цьому секторі, за підтримки Центрального угруповання сил, що атакує з півночі. Прогрес повільний, але досягнення утримуються»,  –  йдеться в огляді.

Разом з тим британська розвідка відзначає, що шляхи до «кишені» залишаються під контролем України.

«Росія досягла більших локальних успіхів, ніж раніше в кампанії, згрупувавши сили і ведучи вогонь на відносно невеликій території», – йдеться в огляді.

Британська розвідка зазначає, що це змушує Росію йти на ризик на інших окупованих територіях.

«Політична мета Росії, ймовірно, окупувати всю територію Донецької та Луганської областей. Щоб досягти цього, Росії потрібно буде забезпечити подальші складні оперативні цілі за межами Сіверодонецька, включаючи ключове місто Краматорськ і головну дорогу М04 Дніпро-Донецьк», – йдеться в огляді.

Нагадаємо, що російські окупанти штурмують Сіверодонецьк та Тошківку на Луганщині. Орки знищили дитсадок в Гірському та вбили двоє людей у Лисичанську.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі