НТА > НОВИНИ > Суспільство > Політичний експерт прогнозує падіння рейтингу Зеленського

Політичний експерт прогнозує падіння рейтингу Зеленського

Зараз на хвилі візиту до США, Кримської платформи, святкування Дня незалежності рейтинг чинного президента стрімко зріс.

190

Зараз Зеленський повернувся до того рейтингу, який був у нього під час першого туру президентських виборів. Але довго втримати такі високі рейтинги буде тяжко.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі НТА заявив політичний експерт Олексій Роговик.

Олексій Роговик зауважив, що на хвилі візиту до США, Кримської платформи, святкування Дня незалежності рейтинг чинного президента України Володимира Зеленського стрімко зріс. Однак, переконаний він, це тимчасовий електоральний ефект.

«Зараз Зеленський повернувся до тих позицій, які були під час першого туру президентських виборів. Але ми бачимо порядок денний наступних засідань парламенту, тарифна проблема не вирішена, чергові «податкові репресії». Тому очевидно, що довго втримати такі високі рейтинги буде тяжко. І перемоги, які вдаються дуже складно, також є рідкісними. Тому, звичайно, проблем у партії Зеленського буде ще більше і більше»,– прокоментував експерт.

Нагадаємо, що за результатами соціологічних опитувань на кінець липня п’ять партій станом на тодішній момент могли би потрапити в український парламент. При цьому ОПЗЖ втратила місце у «трійці призерів».

Раніше опитування КМІС визначило, що 52,7% не схвалюють діяльності Володимира Зеленського проти 34,1%, які схвалюють (ще 13,2% не визначилися або відмовилися відповідати на запитання).

Фото Олена Ляхович

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі