НТА > НОВИНИ > Новини світу > Політичний символізм. Збірна України на Олімпіаді отримала місця між Росією і США

Політичний символізм. Збірна України на Олімпіаді отримала місця між Росією і США

Організатори Олімпіади-2022 майже до невпізнаваності викривили прізвища російських лижників

387

Російські й українські фігуристи займуть сусідні бокси під час командного турніру на Олімпіаді у Пекіні.

Про це повідомив Спорт-Експрес. На основній арені для фігурного катання вже встановили спеціальні трибуни для команд, з яких фігуристи спостерігають за виступами партнерів і суперників.

Збірні ОКР (олімпійський комітет Росії – росіянам і надалі заборонено виступати під назвою своєї країни) й України виявилися поруч. Що цікаво, з іншого боку від України – команда США.

Складно сказати, чи навмисно так «провокативно» вчинили організатори Олімпіади, чи, як вони стверджують, такою виявилася воля жеребу, за яким визначали місця для збірних.

Повний порядок має такий вигляд: Канада, Китай, Чехія, Грузія, Німеччина, Італія, Японія, Росія, Україна, США. До речі, за іншою версією, такий порядок визначили відповідно з алфавітом англійською мовою.

Зараз на Олімпіаді фігуристи проводять тренувальні сесії. Перші змагання стартують 4-го лютого зранку, це короткі програми в рамках командних змагань.

Нещодавно в мережі з’явилися епічні кадри із зустрічі китайцями російської делегації в аеропорту в Пекіні. На знімку видно, що організатори Олімпіади-2022 майже до невпізнаваності викривили прізвища російських лижників.

Наталю Непряєву зустрічали з табличкою з написом: «NEPRYAEV ATALIA», Сергія Устюгова зробили «USTIUGOR GEI», Івана Якимушкіна – «YAKIMUS IVAN», а Юлію Ступак – «STUPAKIA».

Нагадаємо, що цього тижня в столиці Китаю стартує зимова Олімпіада, яка триватиме з 4-го по 20-те лютого. Але вже зараз оглядачі називають Пекін-2022 одними з найпроблемніших Ігор в історії світового спорту.

У Китаї збірна України у складі 45-ти спортсменів візьме участь у рекордних 12-ти видах спорту.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі