НТА > НОВИНИ > Польща готова не лише політично, а й військово підтримати Україну – Дещиця

Польща готова не лише політично, а й військово підтримати Україну – Дещиця

Уже завтра Польща може ухвалити рішення про надання озброєння Україні

466

Польща готова надавати Україні боєприпаси, а також розглядає можливість передачі оборонного озброєння. Така ініціатива поки що перебуває на етапі консультацій між відомствами МВС та МЗС. Втім завтра, 28 січня, відбудеться засідання РНБО Польщі, на якому такі рішення вже можуть ухвалити.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця в етері “Говорить Великий Львів” на телеканалі NТА.

Він ще раз наголосив, що позиція Польщі на всіх владних рівнях – сейм, прем’єр, президент – є однозначною в українському питанні.

Окрім того, Андрій Дещиця розповів, що очільник МЗС України Дмитро Кулеба ініціював створення військово-політичного союзу між Великою Британією, Польщею та Україною.

«Обидві країни підтримали таку ініціативу та вже розробляються конкретні плани, в якому форматі вона буде реалізована. Наступного тижня також запланований візит міністра закордонних справ Британії в Україну. Я думаю, що вже тоді ми почуємо про конкретні напрацювання”, – каже Дещиця

За його словами, поляки дуже переживають за Україну та підтримують її. Останні опитування показують, що 66% жителів Польщі також підтримують готовність надати НАТО відповідні гарантії безпеки України.

 

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"