НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща готова пом’якшити обмеження для вакцинованих громадян

Польща готова пом’якшити обмеження для вакцинованих громадян

215

Уряд Польщі має намір переглянути послаблення обмежень щодо коронавірусу для тих, хто вакцинований, і закликає тих, хто ще не отримав укол, зробити це.

Про це повідомив Euractiv. Відповідно до пропозицій, тих, хто може надати сертифікат про вакцинацію чи негативний тест, звільнять від обмежень. Уряд також розглядає прохання деяких підприємств отримати законне право відмовляти в обслуговуванні тим, хто не може довести, що вакцинований.

Віцепрем’єр-міністр Ярослав Говін написав у Twitter: «Людям, які щеплені, потрібно дати гарантію, що на них не поширюватимуться будь-які можливі обмеження. Обмеження невакцинованих не є порушенням їхніх свобод, вони є захистом свободи решти суспільства. Ми повинні за будь-яку ціну уникати чергового карантину».

Раніше Рада медичних експертів запропонувала уряду Польщі зобов’язати вакцинуватися від коронавірусу всіх медиків, деяких держслужбовців та працівників ресторанної сфери.

Нагадаємо, що станом на 30-те червня Польща вакцинувала від коронавірусу майже 30 тисяч іноземців. Серед них найбільшу групу складають українці – більше 10 тисяч.

Наприкінці червня уряд Польщі ухвалив рішення запровадити обов’язковий 10-денний карантин для мандрівників, які прибувають з країн, що не входять в Шенгенську зону.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі