НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща надала гуманітарну візу чоловікові Тимановської

Польща надала гуманітарну візу чоловікові Тимановської

284

Арсеній Зданевич, чоловік білоруської спортсменки Христини Тимановської, яка відмовилась повертатись в Білорусь з олімпіади в Токіо, отримав польську гуманітарну візу.

Про це розповів на пресконференції в середу речник польського уряду Пьотр Мюллер, повідомляє Onet.pl.

Мюллер ​​також зазначив, що з міркувань безпеки не буде надавати більше інформації про прибуття Тимановської до Польщі.

“У засобах масової інформації з’являється різна інформація про те, що Тимановська має висадитися в тому чи іншому місці. Ми не коментуємо це, тому що ми не хочемо сприяти діяльності служб інших країн, які, можливо, захочуть діяти негативно в цьому плані”, – заявив Мюллер.

Також він зазначив, що Польща готова надати Христині будь-яку допомогу, включаючи підтримку в її спортивній кар’єрі, якщо вона побажає.

​​Тим часом білоруська спортсменка Христина Тимановська, яка отримала польську гуманітарну візу і в середу мала летіти рейсом LOT до Варшави, прибула до Відня. Австрійське МЗС очікує, що після зупинки у Відні Тимановська вилетить до Польщі.

Як повідомлялося, в Токіо білоруська спортсменка попросила політичний притулок через те, що її силою відвезли в аеропорт, щоб доставити назад в Білорусь після інциденту з тренерами.

Однак в аеропорту вона зайшла у відділок поліції і попросила міжнародного захисту.

Згодом Польща надала візу спортсменці Тимановській, яка відмовилась повертатись до Білорусі.

В середу, 4 серпня вранці білоруська легкоатлетка Христина Тимановська вилетіла з Японії до Австрії.

Чоловік Тимановської Арсеній Зданевич поїхав з Білорусі до України одразу після того, як його дружину намагалися силоміць вивезти з Олімпіади в Токіо на батьківщину.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі