НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща передасть Україні переносні зенітно-ракетні комплекси

Польща передасть Україні переносні зенітно-ракетні комплекси

Комплекс «Piorun» здатен уражати цілі різних розмірів, від літаків до безпілотників

385

Польський уряд схвалив пропозицію міністра оборони Польщі Маріуша Блащака про передачу Україні новітніх польських ПЗРК «Piorun».

Про це повідомив міністр оборони Польщі на своїй сторінці у твітері.

«Гарна новина. Рада міністрів ухвалила внесену мною на розгляд постанову щодо допомоги Україні. Передамо найновіше польське обладнання – переносні зенітно-ракетні комплекси «Piorun» і боєприпаси», – написав міністр.

ПЗРК «Piorun» прийняли на озброєння Польщі 2019-го року. Комплекс здатен уражати цілі різних розмірів, від літаків до безпілотників.

Ефективна дальність стрільби – від 400 метрів до 6,5 кілометрів. Висота ураження цілі – від 10-ти метрів до 4-ох кілометрів.

Нагадаємо, 31-го січня керівник Бюро національної безпеки Польщі Павло Солох заявив, що їхня країна вирішила передати Україні оборонну зброю. На той момент у польському Міністерстві оборони «доопрацьовували це питання».

Україна, Польща та Велика Британія започаткували новий альянс. Його мета – зміцнення безпеки та посилення Балто-Чорноморської вісі.

Україна та Польща вирішили разом організувати будівництво нового газопроводу, це дасть змогу наростити обсяг газу, що поставляється на Схід.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі