НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща порадила своїм громадянам не відвідувати Крим і 10 областей України. Перелік

Польща порадила своїм громадянам не відвідувати Крим і 10 областей України. Перелік

У Польщі рекомендують взагалі не їхати в Україну без потреби

1404

Міністерство закордонних справ Польщі не рекомендує громадянам країни через складну ситуацію відвідувати 10 областей східної та південної частин України, а також окупований Крим.

Польське МЗС оприлюднило спеціальну заяву з цього приводу.

«З огляду на зростання напруги та нестабільну безпекову ситуацію на південному сході України, МЗС рекомендує утриматися від будь-яких поїздок у Харківську, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Полтавську, Сумську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську, Одеську області, місто Севастополь і Автономну Республіку Крим», – сказано в заяві.

До того ж, громадянам Польщі, які перебувають у цих регіонах України, варто розглянути можливість виїзду з них доступним транспортом.

Окрім того, МЗС країни-сусіда рекомендує уникати взагалі поїздок до України без потреби.

Нагадаємо, що до Польщі 10-го лютого військово-транспортним літаком королівських сил прилетів військовий контингент збройних сил Великої Британії.

Раніше одна з груп американських військових у рамках посилення східного флангу НАТО на тлі загрози вторгнення Росії в Україну висадилася в Жешуві, що за 70 кілометрів від кордону з Україною.

Нещодавно Україна, Польща та Велика Британія започаткували новий альянс. Його мета – зміцнення безпеки та посилення Балто-Чорноморської вісі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі