НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща посилює обмеження на в’їзд у країну

Польща посилює обмеження на в’їзд у країну

З 15-го грудня для в’їзду в Польщі варто надати негативний тест на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону

350

Уряд Польщі посилив карантинні обмеження. Це пов’язано зі складною епідемічною ситуацією в країні і появою нового штаму коронавірусу «Омікрон».

Про це повідомив WProst. У самій Польщі з 15-го грудня кількість людей, які можуть відвідувати церкви, ресторани, готелі, культурні об’єкти (кінотеатри, театри, опери, громадські центри, концерти), а також басейни й аквапарки скоротять із теперішніх 50% до 30%.

Зміни також внесуть у роботу громадського транспорту. У громадському транспорті або поїздах дозволять займати 75% вільних місць.

Дискотеки, клуби та танцювальні заклади також закриють із 15-го грудня. 31-го грудня та 1-го січня в закритих закладах дозволять проводити вечірки не більше 100 осіб.

Менша кількість людей також зможе відвідувати спортивні зали та фітнес-клуби, а також музеї та художні галереї: ліміт – 1-на людина на 15 квадратних метрів. Ці ж обмеження поширять на ярмарки, виставки, конференції та магазини.

Крім того, з 15-го грудня тестування на COVID-19 стане обов’язковим для членів домогосподарств інфікованих людей, включаючи тих, хто вакцинований.

Крім того, студенти перейдуть на дистанційне навчання за декілька днів до Різдва. В цілому дистанційне навчання триватиме з 20-го грудня 2021-го року по 9-те січня 2022-го року. Після цієї дати студенти повинні повернутися на очну форму навчання.

З 15-го грудня умови в’їзду в країну також змінять. Зокрема, всі особи, які прибувають до Польщі з-за меж Шенгенської зони, мають надати негативний тест на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону.

З 1-го березня в Польщі запровадять обов’язкову вакцинацію для вчителів, медиків та працівників силових структур.

Нагадаємо, що з 9-го вересня Польща відкрила свої кордони для українських туристів. Однак для в’їзду в сусідню країну потрібно було дотримуватися певних умов.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі