НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща проклала морську ділянку газопроводу Baltic Pipe до Данії

Польща проклала морську ділянку газопроводу Baltic Pipe до Данії

137

Компанія “Газ-Систем” завершила укладання морської частини газопроводу Baltic Pipe, що з’єднує узбережжя Данії та Польщі.

Як повідомляє TVP Info, сьогодні був виконаний останній зварений шов на газопроводі.

За оцінкою повноважного представника уряду зі стратегічної енергетичної інфраструктури Петра Наімського, це значно наближає Польщу до досягнення бажаної надійної диверсифікації джерел постачання у 2022 році.

“Цей момент знаменує собою завершення найважливішого етапу робіт у проекті Baltic Pipe”, – йдеться в повідомленні компанії.

Газопровід зможе транспортувати 10 млрд кубометрів природного газу на рік до Польщі і 3 млрд кубометрів з Польщі в Данію. Маршрут має бути готовий до передачі перших обсягів газу 1 жовтня 2022 року.

Baltic Pipe – це стратегічний проект зі створення нового маршруту поставок природного газу з Норвегії на ринки Данії та Польщі, а також кінцевим споживачам у сусідніх країнах. Інвесторами є оператори передачі газу: Датська Energinet і польська Gaz-System.

Як повідомлялося, у травні цього року Данська апеляційна рада з проблем навколишнього середовища і продовольства відхилила дозвіл на будівництво наземної ділянки трубопроводу Baltic Pipe, по якому норвезький газ мав іти в Польщу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі