НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща, Прибалтика, Казахстан можуть також зазнати вторгнення, – Подоляк

Польща, Прибалтика, Казахстан можуть також зазнати вторгнення, – Подоляк

614
Росія, ймовірно, готує повномасштабну атаку на Польщу, країни Балтії та Казахстан.

Про це радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк написав у Твітері.

“РФ, судячи з усього, повномасштабно атакує Польщу, країни Балтії та Казахстан у межах глобальної військової спецоперації з… демілітаризації та денацифікації. Про це офіційно заявив російський депутат Савостьянов. Усе тільки починається. Європейської крові буде багато, відверто обіцяють росіяни”, – йдеться у дописі.

Зокрема, йдеться про заяву депутата Московської міської рали Сергія Савостьянова.

«Демілітаризація і денацифікація України забезпечить стійку безпеку народам України, Росії і всієї Європи. Для повного процесу забезпечення безпеки  РФ в зону денацифікації і демілітаризації, окрім  України вважаю за потрібне включити також Прибалтику (Литва, Латвія, Естонія), Польщу, Молдову і Казахстан», — зазначив він у документі, який опублікував член федерального бюро партії «Яблоко» Кирило Гончаров.

Нагадаємо, що Польща готується до можливості вторгнення і на її територію.

 

«Президент Польщі вже підписав закони відповідні про збільшення польських збройних сил. Звичайно, як члени НАТО вони співпрацюють зі всім Альянсом. Також просять допомоги. Особливо – протиповітряної для захисту Польщі», – розповів в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на NTA генеральний консул України у Любліні Василь Павлюк.

За його словами, поляки чудово усвідомлюють всі потенційні небезпеки. Зокрема, й те, що «сліпа» ракета може прилетіти на їхню територію випадково, або ж можливі провокації.

Також НАТО вже заявило про збільшення військового контингенту на території Східної Європи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі