НТА > НОВИНИ > Суспільство > Польща спростувала прорив кордону. Мігранти пройшли до стихійного табору

Польща спростувала прорив кордону. Мігранти пройшли до стихійного табору

Польська армія, прикордонна служба та поліція стримали потенційних порушників кордону.

238

Міністерство оборони Польщі заперечило факт ранкового прориву кордону в районі прикордонного переходу «Кузніца». Група мігрантів пройшла вздовж паркану у стихійний табір.

Про це повідомили у твіттері Міноборони Польщі.

«Мігранти перетнули прикордонний перехід в «Кузніці» лише на білоруському боці. Їх стримала польська армія, прикордонна служба та поліція. Група пішла вздовж паркану», – сказано в повідомленні.

Окрім того, польські силовики акцентували увагу на ще одному прикладі так званого «інструментального ставлення» Білорусі до мігрантів. Ті змушені ходити вздовж паркану, що відокремлює кордон.

Білоруські медіа теж підтвердили, що мігранти все ж не дійшли до польської території, хоча ця спроба була найпотужнішою за останні дні.

Біженці рушили вздовж загородження в табір. За даними прикордонників Білорусі, зафіксовано переміщення численної групи нелегалів уздовж державного кордону до стихійного табору.

Нагадаємо, деякі медіа повідомили, що зранку в п’ятницю, 12-го листопада, група мігрантів на кордоні Білорусі та Польщі прорвалася через пункт пропуску «Брузгі». Натомість польські силовики начебто не вживали активних заходів.

Уже впродовж декількох днів сотні нелегальних мігрантів намагаються прорватися через білорусько-польський кордон.

Українські силовики вчора відвідали Волинську область для перевірки кордону України, який захищатимуть від можливої спроби прориву штучно організованими натовпами мігрантів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі