НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польща знову посилила правила в’їзду в країну

Польща знову посилила правила в’їзду в країну

Люди, які прилітають до Польщі не з Шенгенської зони, повинні мати негативний результат тесту не раніше, ніж за 24 години до перетину кордону

554

У Польщі оголосили про нові обмеження через зростання смертності від коронавірусу. Країна посилила правила в’їзду.

Про це повідомив The Guardian. У середу Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомило про 660 випадків смерті від коронавірусу за добу.

У зв’язку зі зростанням смертності вводять нові обмеження на кількість людей, яким дозволено перебувати в ресторанах, готелях і театрах.

Відповідальність за перевірку статусу вакцинації покладається на власників бізнесу.

“Також зі середи люди, які прилітають до Польщі з-за меж Шенгенської зони безкоштовного проїзду ЄС, повинні мати підтвердження негативного результату тесту не раніше, ніж за 24 години до перетину кордону”, — сказано в повідомленні.

Серед іншого, школи перейдуть на дистанційне навчання, діти не відвідуватимуть школу з 20-го грудня по 9-те січня. Нічні клуби теж доведеться закрити, крім новорічних вечірок.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що Польща посилила правила перетину кордону через новий штам коронавірусу «Омікрон». Влада країни вдалася до такого кроку через складну епідемічну ситуацію.

З листопада в Польщі кожен дорослий може записатися на щеплення підсилювальною третьою дозою вакцини від Covid-19. Усі громадяни, які досягнули 18-ти років, отримали право на третю дозу за умови, що з моменту первинної імунізації пройшло не менше шести місяців.

Українська вакцина на дріжджах від COVID-19, яку розробили науковці Інституту біології клітини НАН України у Львові, проходить тестування на мишах у польському інституті у Гданську на імуногенність

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі