НТА > НОВИНИ > Новини політики > Польські прикордонники відбили ще один штурм мігрантів з боку Білорусі

Польські прикордонники відбили ще один штурм мігрантів з боку Білорусі

Спроби прорвати білорусько-польський кордон фіксують щодня

143

150 мігрантів намагалися прорватися через польський кордон з білоруського боку, щоб незаконно потрапити до країни. Прикордонники заявляють, що напад курували білоруські спецслужби.

Про це повідомили у твітері прикордонної служби Польщі. Це сталося вчора ввечері.

«21-го листопада на ділянці, що охороняється в Дубіче Черкевне, близько 150 агресивних іноземців намагалися прорватися на територію Польщі. Напад на польський кордон контролювали білоруські служби», – повідомили у пресслужбі прикордонної служби.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкі заявив про наміри повністю перекрити кордон з Білоруссю на тлі міграційної кризи.

Раніше Державний прикордонний комітет Білорусі отримав офіційного листа від польської сторони щодо її наміру призупинити з 21-го листопада вантажне сполучення на залізничному пункті пропуску «Кузніца».

Попри те, що біженців на білорусько-польському кордоні поменшало, ситуація надалі залишається напруженою. Зокрема, в Польщі 20-го листопада зафіксували масову спробу силового прориву кордону групою мігрантів у складі близько 100 осіб у районі населеного пункту Черемха.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі