НТА > НОВИНИ > Новини світу > Польські прикордонники зафіксували на кордоні білоруських десантників

Польські прикордонники зафіксували на кордоні білоруських десантників

141

Польські прикордонники помітили у середу білоруських солдатів повітряно-десантних підрозділів та офіцерів спецслужб на кордоні з Польщею.

Деякі солдати мають снайперські гвинтівки, повідомляє Польське радіо.

Прикордонна служба оголосила, що «тривалий час спостерігала за офіцерами чи солдатами з білоруської сторони кордону, чия форма та спорядження можуть свідчити про те, що вони не є прикордонними службами». На цьому кордоні їх раніше не бачили.

Ці повідомлення також підтверджує Станіслав Жарин, речник міністра-координатора спецслужб.
«Я підтверджую! У прикордонній зоні з Польщею ідентифіковані солдати, зокрема, повітряно-десантних підрозділів, спецслужб Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь або OMOН-у. Деякі солдати мають, серед інших, снайперські гвинтівки. Прикордонники праві – на кордоні з Польщею, з’являються солдати з частин, які займаються не охороною кордону, а бойовими операціями», – заявив Станіслав Жарин.

Як відомо, з 2 вересня у прикордонній зоні з Білоруссю діє надзвичайний стан. Цей пояс охоплює 183 місцевості, розташовані в частинах Підляського та Люблінського воєводств.

Надзвичайний стан запроваджено розпорядженням президента Анджея Дуди, виданим на прохання Ради міністрів. Він має застосовуватися 30 днів. Уряд обґрунтував це рішення ситуацією на кордоні з Білоруссю, де режим Мінська веде гібридну війну, та військовими російськими навчаннями «Запад», які проходили з 10 по 17 вересня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі