НТА > НОВИНИ > Кримінал > Поляки затримали українця, який перевозив 27 нелегалів з Іраку

Поляки затримали українця, який перевозив 27 нелегалів з Іраку

118
Учора, 17 жовтня,  польські прикордонники поблизу кордону з Білоруссю затримали громадянина України, який нелегально перевозив 27 громадян Іраку.

Майже три десятки осіб, більшість яких молоді чоловіки, тіснилися на підлозі салону вантажного мікроавтобуса.

Про це у Твіттері повідомляє Прикордонна служба Польщі.

“Cьогодні, 17 жовтня, прикордонники з відділу ПС в Мельнику затримали поблизу населеного пункту Радзівілув громадянина України, який вантажівкою популярної кур’єрської компанії перевозив 27 нелегальних мігрантів з Іраку”, – зазначили польські прикордонники.

Нагадаємо, що Польща вдається до посилених захисту держави від нелегальних мігрантів. Днями польський парламент погодив затвердив план будівництва стіни на кордоні з Білоруссю вартістю 1,6-млрд злотих. Це близько 350 мільйонів євро.

Також парламентарі проголосували рішення, за яким мігранти, яких упіймають на незаконному перетині кордону, повинні будуть залишити територію Польщі.  Їм також можуть заборонити в’їзд до країни на термін від шести місяців до трьох років.

За даними Прикордонної служби Польщі, з початку жовтня зафіксовано понад 6 тисяч спроб нелегального перетину кордону з Білорусі в Польщу. З початку вересня таких спроб зафіксовано понад 18 тисяч.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі