НТА > НОВИНИ > Суспільство > Полюють на курей, качок, гусей. Окупанти відступають із Харківщини

Полюють на курей, качок, гусей. Окупанти відступають із Харківщини

На території Борівської громади вже тривалий час немає електроенергії, мобільного зв’язку й інтернету

599

У Харківській області російські окупанти масово відходять зі селища Борова Ізюмського району та переміщуються в бік Куп’янська.

Про це повідомила Борівська селищна рада. Натомість, велика кількість особового складу та техніки окупантів залишається в селах Ізюмське, Дружелюбівка, Ольгівка, Чернещина, Першотравневе, Підвисоке, Гороховатка, Бахтин.

Також у полях поблизу сіл стоїть замаскована ворожа техніка, яка становить загрозу для мирних мешканців.

До того ж, місцева влада закликає людей утриматися від відвідування лісів, посадок, зокрема, в місцях, де перебували російські військові, оскільки там можуть бути міни та розтяжки.

В окупованих селах загарбники розміщуються в закладах соціальної інфраструктури та розселяються в порожніх будинках.

«Ймовірно, у рашистів наразі є проблеми із забезпеченням і не вистачає продовольства, оскільки вони відловлюють на вулицях курей, качок, гусей, а також відбирають або обмінюють у місцевих мешканців свиней і продукти харчування», – сказано в повідомленні.

Крім того, на території громади вже тривалий час немає електроенергії, мобільного зв’язку й інтернету. Також окупанти й надалі знімають неправдиві пропагандистські відео.

Нагадаємо, що російські окупанти примудрилися втратити два танки, які загрузли в мулі обмілілого Оскільського водосховища.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі