НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Помер колишній керівник львівської міліції Дмитро Загарія

Помер колишній керівник львівської міліції Дмитро Загарія

Дмитро Загарія очолював Головне управління МВС України у Львівській області 2014-2016-го років

826

У Львові у 64-річному віці помер колишній начальник Головного управління міліції Львівщини Дмитро Загарія.

Про це повідомили знайомі Дмитра Дмитровича і журналісти в соцмережах.

“Його називали «народний міліціонер», «Дєд», «Дім Дімич». При чому, і громадяни, і поліцейські. Як тато був для усіх. Я не писатиму яким був Дмитро Дмитрович, бо хто з ним був знайомий і так знає. А для тих, хто не знав його, я не знайду точних слів. Найбільш цінною його рисою була якась просто магічна Людяність”, – написала відома журналістка Вікторія Балицька, яка входила до Люстраційного комітету Майдану Львівщини, який був долучений до призначення очільника міліції Львівщини після Майдану Гідності у 20140ому році.

Інформацію про смерть Дмитра Загарії підтвердили у поліції Львівщини:

“Сьогодні, 2 липня, помер колишній очільник поліції Львівщини Дмитро Дмитрович Загарія. Мешканці Львівщини пам’ятатимуть його як добру та чуйну людину, колеги по роботі – як принципового керівника”

Полковник міліції Дмитро Загарія очолював Головне управління МВС України у Львівській області 2014-2016-го років. Він перший, кого призначили на цю посаду після Євромайдану на основі конкурсу та громадської люстрації.

Раніше працював заступником начальника Львівської обласної міліції 2002-2005-го років. У 90-их розпочинав у Київському райвідділі міліції, впродовж тривалого часу перебував у карному розшуку.

Дмитро Загарія часто відвідував бійців батальйону міліції особливого призначення «Львів» у зоні бойових дій на Донбасі. У лютому 2015-го року під час такої поїздки автомобіль, у якому їхав Дмитро Загарія, підірвався на фугасі біля Дебальцевого. Внаслідок вибуху він, а також командир батальйону спеціального призначення МВС «Львів» Ігор Вольський отримали поранення.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі