НТА > НОВИНИ > Померла й ожила. Що зараз відомо про Людмилу Янукович, яку “поховали”

Померла й ожила. Що зараз відомо про Людмилу Янукович, яку “поховали”

Колишня дружина президента-втікача останнім часом мешкала в окупованому Криму, де в її власності були декілька продуктових магазинів

799

Ще вчора ввечері, 23 січня, політтехнолог і блогер Володимир Петров, якого нещодавно пов’язували з роботою на державному каналі «Рада», у своєму телеграм-каналі оприлюднив інформацію про начебто смерть колишньої дружини президента-втікача Віктора Януковича Людмили.

Сьогодні на це відреагував прессекретар Віктора Януковича Юрій Кірасір. Він на своїй сторінці у фейсбуці, де часто публікує різні заяви від імені колишнього президента України, який переховується в російському Ростові, назвав це повідомлення «брехнею» та «найчорнішим піаром».

Однак Володимир Петров, незважаючи на таке спростування, продовжив тему, додавши подробиці, що смерть жінки настала внаслідок чи то інсульту, чи вакцинації російським «Спутніком».

Низка українських медіа-ресурсів поширила непідтверджені повідомлення з цього приводу. Однак достовірної інформації наразі немає.

Людмила Янукович народилася 9-го жовтня 1949-го року в Єнакієвому Донецької області. Вийшла заміж за Віктора Януковича в листопаді 1972-го року.

До речі, дядько Людмили – Олександр Сажин – очолював народний суд Єнакієвого. 1973-го саме постановою цього суду обидві судимості Віктора зняли. На честь Сажина подружжя Януковичів свого першого сина назвали Олександром.

Під час Помаранчевої революції в Україні в намаганні підтримати свого чоловіка, який брав участь у президентських перегонах, Людмила Янукович, проголошуючи промову на мітингу у Донецьку, оголосила, що апельсини, які люди їли на Майдані Незалежності, «наколоті» невідомою речовиною і цим начебто можна пояснити протести українських громадян на Майдані Незалежності.

Такий поворот подій зіграв не на користь Віктора Януковича, і він запропонував дружині не брати активну участь у політиці та не виступати на мітингах.

Щоправда, Людмила Янукович, яка рідко з’являлася на публіці, все ж примудрилася потрапити в меми, що стали знаменитими.

З плином часу, коли Віктор Янукович посідав найвищі посади у державі, дружина Януковича не брала участь у офіційних заходах, навіть у випадках, коли цього вимагав офіційний міжнародний протокол.

Три роки після Євромайдану вони розлучилися. Останнім часом Людмила Янукович мешкала в окупованому Криму, де в її власності були декілька продуктових магазинів.

Нагадаємо, що минулого тижня Окружний адміністративний суд Києва відкрив ще одне провадження за позовом колишнього президента України Віктора Януковича. Цього разу він вимагає визнати у Верховної Ради відсутності повноважень позбавляти звання президента в інший спосіб, окрім імпічменту.

Раніше Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення продовжити заморожування активів колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"