НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Поміщається в сумку. Генерал Кривонос про мобільність тактичної ядерної зброї

Поміщається в сумку. Генерал Кривонос про мобільність тактичної ядерної зброї

Тактична зброя, яку використовують війська спеціального призначення, може поміщатися у просто велику сумку, яка дещо нагадує спортивну

622

Для доставки ядерної зброї тактичного рівня росіяни можуть використовувати різні засоби. Така зброя мобільна і доставити її в Україну можуть навіть розвідувально-диверсійні групи.

Детально про це в проєкті “Суботній стрім” на NTA розповів генерал ЗСУ Сергій Кривонос.

Він наголосив, що ядерна зброя на тактичному рівні – це боєприпаси до 5 кілотонн. Для доставки їх ждо цілі росіяни можуть використовувати будь-які засоби – авіація, ракети. Водночас розвідувально-диверсійні групи,  можуть закладати на території України ці фугаси.

“А, можливо, й уже заклали. Ці речі можуть довго лежати до команди для застосування. Тактична зброя, яку використовують війська спеціального призначення, може поміщатися у просто велику сумку, яка дещо нагадує спортивну. Це надбання ще Радянського Союзу. Такі боєголовки недорогі в обслуговуванні і головне – дуже мобільні”, – пояснив Сергій Кривонос.

Чи вдадуться до ядерної зброї росіяни, на думку генерала, залежить від тих завдань, які вони собі поставили, а їхнє завдання – “поставити Україну на коліна і залякати світ”.

«Варіанти застосування росіянами тактичної зброї є достатньо великі. Від цього ми ніяк не можемо піти. І треба чітко розуміти, що така загроза є. А також є загроза загибелі величезної кількості людей», – говорить Сергій Кривонос.

За його словами, світовий контроль за переміщення ядерної зброї, зокрема і тактичної здійснюється. Але з огляду на величезні території РФ, країна-агресорка може знайти способи непомітно перемістити зброю тактичного використання на певні носії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі