НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Помилка – приховувати подвиги наших воїнів проти ворога. Це імідж країни, -екснардеп про інфополітику

Помилка – приховувати подвиги наших воїнів проти ворога. Це імідж країни, -екснардеп про інфополітику

260

Проблема України в тому, що замість того, аби на увесь світ висвітлювати подвиги, вдалі операції українських спецпризначенців на сході,  таким чином піднімати бойовий дух в країні, ця інформація досі приховується.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив народний депутат України кількох попередніх скликань Тарас Стецьків.

Він зауважив, що вчинок українських спецпризначенців в Афганістані, які після теракту в аеропорту Кабула провели сміливу операцію та евакуювали афганських перекладачів, матиме велике значення для України. Адже це іміджева річ для всього світу.

Проте таких спецоперацій, додав експерт, українські військові провели чимало під час війни з Росією, однак інформація про них не розголошується.

«Свого часу на рівні політичного керівництва України було прийнято абсолютно хибне рішення – не висвітлювати наші дії в Афганістані, бо ми показували себе як жертву, яку треба жаліти. Таким чином ми нібито хотіли викликати для себе жалість. Але згадайте, як ми Цемаха звідти вивезли. А що «Моторола» і Захарченко самі себе підірвали?! Я далі навіть не буду говорити. Тому, друзі, наша проблема в тому, що ми на офіційному рівні забороняємо стріляти, хоча ми там добре стріляємо, але замість того, щоб подвиги наших спецпризначенців, диверсійних груп висвітлювати і піднімати бойовий дух на лінії фронту і в країні, ми і далі граємо роль жертви », – сказав Тарас Стецьків.

Водночас він додав, що на Україну у такій ролі ніхто у світі не буде реагувати.

«Тому треба показати, що ми теж вміємо давати по зубах! І це, до речі, мій прямий запит теперішній владі», – наголосив екснардеп.

Як повідомляли, українські військові, які дислокувалися в аеропорту Кабула, провели сміливу операцію, завдяки якій вдалося евакуювати афганських перекладачів, які працювали з військовими Канади.

Операція з порятунку перекладачів була проведена рано вранці в п’ятницю в Кабулі, через день після того, як останній канадський евакуаційний літак вилетів з Афганістану, і через кілька годин після теракту біля воріт Міжнародного аеропорту Хаміда Карзая.

Евакуйовані заявили, що їх приголомшив той факт, що українські війська ризикнули врятувати їх, чого не зробили канадці й американці.

Загалом український спецназ допоміг евакуювати з Кабула понад 700 осіб.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі