НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Помирала при свідомості. Лікарі не змогли врятувати маму трьох дітей, яка була проти вакцинації. Оновлено.

Помирала при свідомості. Лікарі не змогли врятувати маму трьох дітей, яка була проти вакцинації. Оновлено.

3802

У Львові медики дві доби боролися за життя хворої на Covid-19 40-річної матері трьох дітей, яка була проти вакцинації. Учора її двічі вдалося реанімувати. Втім сьогодні вранці вона померла.

Про це  NTA повідомили у прес-службі лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Як зазначають в установі, медики вчора двічі за день реанімували пацієнтку.

“Окрім жінки, коронавірус підхопили ще троє членів її родини. Уся сім’я пацієнтки є противниками Covid-вакцинації”, – зазначила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець.

У померлої залишилося троє дітей.

“Її найменшій дитині – усього рік…” – написав у Facebook головний лікар Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук

Пацієнтка перебувала в лікарні дві доби.

“Ми боролися за самий мізерний шанс її врятувати. Але вся її родина проти вакцинації. Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних“, – повідомляла раніше  Наталія Матолінець.

Тривало хворіла вдома

За її словами, жінка мала ожиріння другої степені, і більше ніякої відомої супутньої патології. І уточнила, що до лікарів за свої 40 років практично не зверталася.

“У зв’язку із зайнятістю жінка хворіла довго вдома. На жаль, її привезли до нас уже в критичному стані. Від неї не відходив медперсонал практично дві доби. Сьогодні зранку ми здійснили повторні реанімаційні заходи, але, на жаль, пацієнтка померла”, – зазначила Наталія Матолінець.

За словами завідувачки відділення, найстрашнішим є те, що пацієнтка помирала при свідомості.

“Вона помирала від прогресуючої дихальної недостатності. На комп’ютерному томографічному знімку повністю відсутні легені. Легені молодої жінки згоріли, їй просто не було чим дихати”, – розповіла вона.

І наголосила для тих людей, які є проти вакцинації та не вірять у COVID-19, що “дуже страшно дивитися на людину, яка помирає від дихальної недостатності, хапаючи повітря і не маючи як його вдихнути”. ” Це крик відчаю не лише мій, це крик відчаю усіх медиків”, – повідомила Наталія Матолінець.

Нагадаємо, що у Львові в реанімації перебуває рекордна кількість хворих пацієнтів з COVID-19. Так, станом на 19 жовтня в ковід-реанімації перебувають 50 пацієнтів з коронавірусом. За словами Наталії Мотолінець, усі хворі – не вакциновані проти COVID-19.

Також медики зазначають, що на Львівщині вже другий день поспіль спостерігається перевищення завантаженості ліжок з киснем. Через стрімке збільшення кількості хворих на Covid-19 регіон перебуває на межі “червоної” зони.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
1
Сумно
7
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
2

Коментарі