НТА > НОВИНИ > Спорт > Понад 5 тисяч заявок надійшло на відбір в Академію ФК «Рух»

Понад 5 тисяч заявок надійшло на відбір в Академію ФК «Рух»

476

Президент «Руху» Григорій Козловський особисто стежить за всіма робочими процесами. Зокрема, він відвідав відбір в Академію серед хлопців 2008-го року народження та поділився враженнями в коментарі для офіційного сайту «жовто-чорних».

Керівник львівського клубу відразу звернув на перспективи майбутніх футболістів: «Цікавих і талановитих хлопців вистачає. Чи зможуть вони проявити себе з найкращого боку – покажуть наступні відбіркові етапи. Дуже важливо не проґавити талант. Помітити в дитині слабкі якості нескладно, адже всі тренери – професіонали, а ось побачити в ній щось особливе – це талант».

Як відомо, масштабний і перший в історії «Руху» відбір відбуватиметься впродовж літа в 4 етапи. Потрапити в Академію мають шанс усі охочі, але над пошуком футбольних талантів працюють ретельно. Для цього, за словами очільника «рухівців», і потрібен 4-етапний відбір, аби максимально уникнути помилок, втім, навіть при цьому шанс на це доволі високий.

Саме тому Григорій Козловський відзначає: «Діти, які не пройдуть відбір у Академію, аж ніяк не зникнуть з нашого поля зору. Всі ці юнаки вже потрапили «на олівець» наших скаутів. Вони отримають шанс наступного року під час відбору. Таких діток у нас, як ви розумієте, буде багато. За три місяці нам потрібно переглянути понад 5 тисяч охочих. Наступного року ми обов’язково даватимемо повторні шанси тим, хто не пройшов цього разу».

У кожну вікову групу (2005-2010-го років народження) набирають по 25 найкращих дітей з усієї України. Для цього використовують найсучаснішу систему тестувань. З 1-го вересня діти, які пройдуть відбір, отримають можливість безкоштовно жити, харчуватися, навчатися в Академії. Отримають усе екіпірування, зможуть брати участь у найкращих турнірах в Україні та світі.

«Про це ми міряли усе життя. Якщо бути відвертим, то навіть не вірив, що доживемо до цих днів, коли на Академії «Руху» буде відбуватися такий відбір. Потрібно дякувати Богу, що це сталося. Ми радіємо, адже даруємо дітям можливість стати успішними спортсменами», – підсумував Григорій Козловський.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі