НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Пониження категорії стадіону “Україна” – злочин перед всією футбольною сім’єю, – ексвіцепрезидент УАФ

Пониження категорії стадіону “Україна” – злочин перед всією футбольною сім’єю, – ексвіцепрезидент УАФ

Зараз УАФ не керується жодними спортивними принципами, там немає чіт кого регламенту – усе вирішує виконком.

258

Львівський стадіон “Україна” завжди позитивно приймав матчі високого рівня. Те, що зараз відбувається із пониженням кваліфікації арени, є злочином.

Про це в ефірі проєкту “Народне Толк-шоу” на телеканалі NTA заявив віцепрезидент Федерації футболу України у 2017-2020 роках Олег Собуцький.

“Ми всі знаємо, як стадіон “Україна” приймав матчі. Ігри якого рівня там відбувалися. Все це перекреслити є злочином. Перед усією футбольною сім’єю”, – заявив Собуцький.

За його словами, УАФ – стала кишеньковою організацією його керівника Андрія Павелка, який “що хоче, то й робить”.

“Я переконаний, що поки ця людина при владі, нічого доброго в українському футболі не буде”, – резюмував Олег Собуцький, який свого часу на власному досвіді відчув, як стати неугодним керівництву УАФ. Його пожиттєво дискваліфікували за начебто побиття арбітра під час матчу “Агробізес”-“Минай”.

Нагадаємо, працівники Служби з питань стадіонів УАФ завітали до Львова, начебто, для детальної інспекції “Арени Львів” і стадіону “Україна”. Однак якщо не до кінця добудовану та не здану належним чином в експлуатацію “Арену Львів” вони “oглядали” хвилин 10-15, то до “України” поставилися дуже прискіпливо.

Більше читайте у матеріалі Ламання через коліно. Легендарний стадіон “Україна” позбавили матчів Прем’єр-ліги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі