НТА > НОВИНИ > Новини світу > Популярний лоукостер, який працює в Україні, оголосив про подорожчання квитків

Популярний лоукостер, який працює в Україні, оголосив про подорожчання квитків

Середні тарифи авіакомпанії Ryanair стануть вищими з весни цього року

184

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair прогнозує, що наступного літа кількість доступних місць для близькомагістральних рейсів в Європі зменшиться на 10-15%.

Про це повідомила агенція Reuters. Це призведе до зростання середніх тарифів у цьому секторі порівняно з допандемічним рівнем.

«З макроекономічної точки зору в Європі менше місць, тому в цілому тарифи стануть вищими. Так і повинно бути», – зазначив Едді Вілсон, виконавчий директор Ryanair.

Він відмовився коментувати, чи очікує на те, що середні тарифи Ryanair стануть вищими, пославшись на обмеження звітності перед фінансовими результатами компанії.

Нагадаємо, що ірландська авіакомпанія Ryanair оголосила про запуск шести нових рейсів з аеропорту Львова. З кінця березня літаки розпочнуть літати в Барселону, Брюссель, Гданськ, Нюрнберг, Стокгольм і Загреб.

Загалом компанія запустить 13 нових маршрутів із чотирьох аеропортів України в літньому розкладі 2022-го року. Розклад польотів набуде чинності 27-го березня із переведенням країни на літній час. Найбільше нових напрямків отримає Львів – 6, з аеропортів Борисполя й Одеси відкриється по три нові маршрути, з Херсона – один.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі