НТА > НОВИНИ > Спорт > Поразка в Мадриді: «Шахтар» не впорався з «Реалом» у матчі Ліги чемпіонів

Поразка в Мадриді: «Шахтар» не впорався з «Реалом» у матчі Ліги чемпіонів

На два голи одного з претендентів на «Золотий м’яч» Каріма Бензема з «Реала» «Шахтар» відповів влучним ударом бразильця Фернандо – 2:1 на користь мадридців у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

310
1 1

Українська команда італійського тренера Роберто Де Дзербі відверто сподобалася. Вона діяла сміливо, різноманітно, часто гостро, проте потрібного результату в підсумку це не принесло.

444

На початку матчу суперники обмінялися моментами. Хороший удар Модріча відбив ворота «гірників» Трубін. У відповідь Алан Патрік вистрелив метрів із 18-ти – м’яч «поцілував» ліву стійку воріт Куртуа.

А на 14-ій хвилині стався один із ключових епізодів гри: грубо помилився бразильський захисник «Шахтаря» Марлон, його обікрав Вінісіус Жуніор і віддав у центр воротарського майданчика на Бензема, який закотив м’яч у порожні ворота.

333

Уже не вперше Марлон допускає настільки незграбні ляпи. Але для Роберто Де Дзербі він ключовий виконавець, такий собі помічник тренера на футбольному полі. Тож «священній корові» дозволено й таке…

На 32-ій хвилин гості з України могли вирівняти становище: триходівка Степаненко – Мудрик – Фернандо ледь не закінчилася голом – м’яч пролетів поруч із правою «дев’яткою».

І все ж футболісти донецького клубу досягнули свого: наприкінці першого тайму Фернандо зрівняв рахунок після скидання м’яча грудьми від Алана Патріка. Вийшло доволі ефектно – 1:1.

3 1

До речі, це перший гол українських команд цього розіграшу Ліги чемпіонів – це сталося аж у 8-ій грі. Раніше «Динамо» та «Шахтар» набрали сумарно 2 очки та пропустили 14 голів. Фернандо, до того ж, забив свій перший гол у єврокубках, відзначившись у третій грі за «Шахтар» поспіль.

Він мав можливість забити вдруге перед самим свистком на перерву, але воротар Куртуа в падінні витягнув м’яч з дальнього кута.

У другому таймі «Шахтар» діяв так само сміливо, створив декілька напівмоментів, організував низку непоганих комбінацій. Але клас «Реала» дався взнаки.

Феноменальна атака «Реала» закінчилася ударом Бензема приблизно з 10-ти метрів у кут воріт. Перед цим відбулося класне перепасування за участю Васкеса, Каземіру та Вінісіуса. Це треба було бачити.

11

На порятунок гравців донецького клубу вже не вистачило. Поразка українських віцечемпіонів 1:2 за загалом непоганої якості гри.

«Реал» (Іспанія) – «Шахтар» (Україна) 2:1

Голи: Бензема, 14, 61 – Фернандо, 39

«Реал»: Куртуа, Карвахаль (Начо, 66), Алаба, Мілітау, Менді, Модріч, Кроос, Каземіру, Васкес, Бензема (Йовіч, 79), Вінісіус Жуніор

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко (Судаков, 79), Алан Патрік (Маркос Антоніо, 79), Майкон, Мудрик (Соломон, 71), Тете (Марлос, 79), Фернандо (Дентінью, 86)

Попередження: Менді, 39; Каземіру, 63 – Дентінью, 90+3

Турнірна таблиця групи D зараз має таки вигляд.

22

Нагадаємо, що два тижні тому в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» безславно програв мадридському «Реалу» – 0:5.

Учора в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» програло «Барселоні» (0:1) на НСК «Олімпійський» у Києві.