НТА > НОВИНИ > Новини політики > Порошенка не випускають за кордон у відрядження на засідання ПА НАТО

Порошенка не випускають за кордон у відрядження на засідання ПА НАТО

1172

П’ятого президента України Петра Порошенка не випускають за кордон у відрядження на засідання Парламентської Асамблеї НАТО.

Про це повідомила народна депутатка, співголова парламентської фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

«На днях «Європейська солідарність» анонсувала зарубіжні поїздки лідера партії Петро Порошенко, який входитиме до офіційної парламентської делегації у Парламентській Асамблеї НАТО і також має запрошення виступити на саміті ЕРР. Це офіційні парламентські відрядження, це важливі міжнародні заходи. Всі запрошення є у голови ВР і всі відповідні розпорядження про склад делегацій підтримані комітетом закордонних справ та підписані головою ВР Русланом Стефанчуком. Але Петра Порошенка не випускають ані на Парламентську асамблею НАТО, ані на саміт найвпливовішої європейської партії ЕРР», – повідомила Геращенко.

За її словами, Порошенка не пропустили через кордон – «без пояснення причин».

«Прикордонники на пункті перетину «Рава Руська» несли якусь нісенітницю про «підроблене чи скасоване розпорядження», хоч усіх інших депутатів, чи то «слуги», що інспектують курорти Італії, чи то ОПЗЖ, що вивозять коштовності, випускають з країни без жодних проблем. Керівництво фракції «ЄС» весь вечір намагалося зв’язатися з головою ВР, аби зрозуміти, що відбувається, однак він не вийшов на контакт», – написала Геращенко.

Наразі офіційних коментарів від голови ВР та прикордонників щодо ситуації немає.

Геращенко зазначила, що «Європейська солідарність» розцінює ситуацію як «провокацію, як замовлення влади, що продовжує війну з Порошенком, замість зосередитися на війні з Путіним і Росією».

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
2
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі