НТА > НОВИНИ > Новини політики > Порошенка вдруге не випустили з України

Порошенка вдруге не випустили з України

486

Сьогодні п’ятий президент України Петро Порошенко і з другої спроби не зумів перетнути державний кордон України з Польщею, щоб потрапити на Парламентську асамблею НАТО.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах. Також таку інформацію озвучила нардепка Вікторія Сюмар.

Оточення Порошенка звинуватило владу в “політичному замовленні” та наголосило, що правоохоронці не мали жодних підстав відмовляти у виїзді Порошенку, адже він, як народний депутат  не є військовозобов’язаним. Окрім того, має документи, які засвідчують робоче відрядження.

“Цього разу QR код зчитався, відрядження дійсне, Стефанчук підтвердив, Парламентська асамблея НАТО почала роботу. Але прикордонники тепер кажуть, що “надав не всі документи”, але не кажуть які “не всі”… Невже “лідер вільного світу” не розуміє, що блокування опозиції – це надто опускає його самого? І показує наскільки його влада більше подібна до російської, а не європейської?”, – обурюється Сюмар.

Нагадаємо, що 27 травня пізно ввечері Петро Порошенко прибув у пункт перетину державного кордону на Львівщині. У його команді повідомили, що нардеп їде у відрядження. Прикордонники відмовили йому у виїзді з країни. Пояснили це проблемою із підтвердженням чинності дозвільного документу.

28 травня Порошенко знову прибув у пункт пропуску “Рава Руська”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі