НТА > НОВИНИ > Новини політики > Порошенко обіцяє приїхати в Україну перед Водохрещею і піти до генпрокурорки

Порошенко обіцяє приїхати в Україну перед Водохрещею і піти до генпрокурорки

Раніше п’ятий президент анонсував своє повернення на першу половину січня

110

П’ятий  президент України Петро Порошенко відтермінував своє повернення в країну. Замість першої половини січня, планує приїхати 17 січня.

Про це повідомили у пресслужбі «Європейської Солідарності». Зокрема, згідно з інформацією, наступний тиждень – з 10 по 15 січня – Порошенко планує працювати в Європі «над захистом України від російської агресії та підтримкою демократії в нашій країні».

«17 січня я, як і обіцяв, повернуся до Києва, аби з’явитися у суді та провести зустріч із Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом», – наводить цитату Порошенка пресслужба.

Нагадаємо, що 20 грудня  Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді. Вона стосується забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння 2014-2015-го років.

Тоді Порошенко записав відеозвернення, в якому повідомив, що має намір повернутися до України у першій половині січня. За його словами, на той момент він перебував у Варшаві для зустрічі з польськими та європейськими політиками.  Він також наголосив, що не має наміру «ховатися в Європі».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі