НТА > НОВИНИ > Суспільство > Порошенко виїхав з України. З третьої спроби

Порошенко виїхав з України. З третьої спроби

Порошенко закликав Зеленського уникати будь-яких внутрішніх розбратів і спільно працювати на всіх можливих міжнародних майданчиках

389

П’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко 30-го травня перетнув державний кордон України.

Про це повідомив народний депутат від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв.

У понеділок зранку Порошенко визнав, що прямує з Києва на Конгрес і саміт Європейської народної партії до Роттердама. Він звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом не перешкоджати його участі у цьому заході.

«Маю відповідне офіційне запрошення від президента Європейської народної партії. Є оформлене відрядження, підписане головою Верховної Ради України. Заплановано мої виступи на Конгресі та саміті ЄНП, низку зустрічей з керівниками ЄС, держав та урядів країн, лідерами європейських партій», – написав Порошенко.

За його словами, на тлі зовнішньої загрози важливо зберігати єдність та скоординованість зусиль, уникати будь-яких внутрішніх розбратів і спільно працювати на всіх можливих міжнародних майданчиках.

«Наголошу: головний сигнал, з яким прямую до Роттердама, – надати Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС вже в червні, шо символічно збігається з п’ятиріччям запровадження безвізового режиму. Другий сигнал – підтримати Україну у відсічі путінської агресії та відновленні територіальної цілісності. Третій сигнал – надання нашій державі фінансової допомоги під час війни та схвалення «Плану Маршалла 2.0» для післявоєнної відбудови», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що 27-го та 28-го травня Порошенко намагався перетнути державний кордон України з Польщею, щоби потрапити на весняну сесію Парламентської асамблеї НАТО у Вільнюсі.

Прикордонники аргументували це тим, що Порошенко не підтвердив дозвіл на виїзд. Вони не змогли «зчитати» відповідне розпорядження голови Верховної Ради, яке надав їм лідер «Європейської солідарності».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі