НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові водія позбавили прав на 40 років і оштрафували на 480 тис. грн

У Львові водія позбавили прав на 40 років і оштрафували на 480 тис. грн

334

Львівські патрульні зупиняли 33-річного порушника-рекордсмена аж 13 разів у стані наркотичного сп’яніння у різних частинах Львова. 11 протоколів вже навіть розглянули у суді («Правда. Наживо» о 19.00 на телеканалі NTA)

«Безпосередньо у Личаківському районному суді було 6 матеріалів щодо цього водія за статтею 130-ою Кодексу України про адмінправопорушення. Жодного разу він не з’явився на судові засідання. Розгляд відбувався за його відсутності. Його покарали штрафом та позбавили водійських прав», – розповідає суддя-спікер Личаківського суду Григорій Жовнір. 

Однак водій-порушник ігнорує у штрафи і продовжує їздити по місту. А оскільки кермує на чужих автівках – конфіскувати їх не можуть.

Та й взагалі покарати таких водіїв – складно, якби це абсурдно не звучало, каже керівник громадської організації Микола Ільчук, хоча і після 17 березня певні зрушення є.

«Після 17 березня змінене законодавство. Якщо є повторюваність – більше ніж двічі на рік, то суддя може конфіскувати автомобіль. Якщо він належить порушнику, або застосувати до водія замість штрафу – 15 діб адмінарешту», – пояснює керівник громадської організації Микола Ільчук.

Тому потрібно ухвалити рішення про дозвіл копам «відпрацьовувати» ситуації із п’яними водіями. Зокрема, дозволити ввечері та на вихідних зупиняти автівки задля перевірки на вживання алкоголю або ж наркотиків. Як це роблять абсолютно у всіх європейських країнах.

Адже, як показує практика, за останній рік кількість їзди під мухою не зменшилася попри збільшення штрафи.

Юлія Бундз

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі