НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Пощади не буде». В Офісі президента звернулися до зрадників у Херсоні

«Пощади не буде». В Офісі президента звернулися до зрадників у Херсоні

Не всі колаборанти доживуть до суду, оскільки, за словами Михайла Подоляка, можуть отримати «нагороду вже зараз»

705

Українські влада й армія фіксують імена та дії колаборантів в окупованому Херсоні. Кожного з них чекає «максимально жорстка» лава підсудних.

На цьому наголосив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, зараз відстежуються всі рухи російських окупантів в Херсонській області та злочини, зокрема, насильство над людьми, масові викрадення, тортури в підвалах, крадіжки, спроби створити фіктивні управлінські структури.

«Ми також фіксуємо всі нечисленні імена колабораціоністів – кожного з них обов’язково чекає лава підсудних. Інтенсивність війни така, що жодної пощади зрадникам більше не буде. Тому ще раз повторю: кожного з колаборантів очікує максимально жорстка лава підсудних з подальшими великими тюремними термінами», – зазначив Подоляк.

У той же час він натякнув, що не всі колаборанти доживуть до суду, оскільки можуть отримати «нагороду вже зараз».

«Наш спеціальний «нагородний відділ» працює цілодобово. Просто чекайте своєї черги!» – додав він.

Нагадаємо, що призначена окупантами так звана влада Херсонської військово-цивільної адміністрації заявила, що проситиме президента Росії Володимира Путіна включити Херсонську область до складу Російської Федерації.

На Херсонщині українські військові знищили ворожий склад росіян. Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі