Про це йдеться у відповідній заяві, опублікованій на сторінці Сухопутних військ Збройних сил України.
У дописі зазначається, що попри широку державну інформаційно-просвітницьку кампанію, яка проводиться в частині роз’яснення мобілізаційних заходів, почастішали випадки поширення викривленої та не перевіреної інформації, яка спрямована на підбурювання та розхитування суспільно-політичної обстановки в середині країни, нагнітання соціальних настроїв серед населення та, як наслідок, зриву мобілізації громадян України до лав Сил оборони України.
Нагадаємо, що будь-які викривлення та маніпулятивні тлумачення вимог чинного законодавства України відносно мобілізаційних заходів чи поширення неправдивої (компрометуючої) інформації, спрямованих на підрив безпекових заходів держави в цілому, надання будь-яких оціночних суджень без чіткої їх аргументації і достовірних фактів та їх поширення через різноманітні канали (особливо Інтернет-медіа) з корисливою метою (умислом) слугують лише одній єдиній меті – підривати довіру суспільства до державних інституцій та Сил оборони України в цілому, - йдеться у тексті заяви.
У Сухопутних військах наголосили, що за Законом України від 8 квітня 2014 року № 1183-VII компетентні органи можуть порушувати відносно таких осіб кримінальні провадження задля захисту законної діяльності Сил оборони України та безпеки громадян.
Спекулятивні дії в інформаційному просторі, які полягають у прямих звинуваченнях начебто не законних дій представників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки будуть перевіряти правоохоронні органи в межах їх повноважень та компетенцій, - додали у військах.
А також пообіцяли не залишити без належної оцінки та контролю наявні порушення з боку самих ТЦК та СП.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"