НТА > НОВИНИ > Новини світу > Послабити Путіна. США на державному рівні переманюють до себе російських науковців

Послабити Путіна. США на державному рівні переманюють до себе російських науковців

Ініціатива США спрямована на ослаблення високотехнологічних ресурсів Росії і в довгостроковій перспективі має підірвати її інноваційну базу

1235

Президент США Джо Байден має намір переманити провідних російських вчених. Для цього можуть спростити візові вимоги для міграції цінних фахівців.

Про це повідомило видання Bloomberg. За даними джерела, в адміністрації Байдена готують скасування деяких візових вимог для російських висококваліфікованих науковців.

Зокрема, Білий дім у своєму останньому запиті Конгресу запропонував скасувати необхідність наявності роботодавця в США для отримання робочої візи.

Передбачається, що це правило буде працювати до громадян Росії зі ступенями магістра або доктора наук, технологій, інженерії або математики, отриманих в США або за кордоном.

Така ініціатива спрямована на ослаблення високотехнологічних ресурсів президента Росії Володимира Путін і в довгостроковій перспективі має підірвати інноваційну базу Російської Федерації.

Американська адміністрація хоче попросити про переселення росіян, які мають досвід роботи з напівпровідниками, космічними технологіями, кібербезпекою, передовими обчисленнями, ядерною інженерією, штучним інтелектом, технологіями ракетних двигунів та іншими спеціалізованими науковими галузями.

Нагадаємо, що помічниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд висловилася про російські погрози застосувати ядерну зброю. За її словами Америка та союзники готуються до такого розвитку сценарію.

Міністерство оборони Росії відправить на парад 9-го травня в Москві майже на третину менше військової техніки, ніж 2021-го року. Також на нього не запросили іноземних лідерів.

Російські війська не можуть використати повною мірою свою бойову масу в Україні через відсутність навичок на рівні підрозділів. Також окупанти стикаються з ослабленням бойового духу. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі