НТА > НОВИНИ > Новини світу > Посольство США закликає американців покинути Україну вже зараз

Посольство США закликає американців покинути Україну вже зараз

607

Посольство США в Україні звернулося до своїх громадян з рекомендацією якнайшвидше покинути територію України через загрозу воєнних дій, які може почати Росія.

Про це йдеться на сайті амбасади.

У переліку країн, через які американці можуть добратися до батьківщини, перебувають всі сусіди України – Польща Словаччина, Угорщина, Румунія та Молдова. Винятками є Росія та Білорусь, а також Придністров’я.

“Безпекова ситуація в Україні залишається непередбачуваною через зростання загрози російських військових дій, і може погіршуватися без попередження. Громадянам США в Україні варто розглянути можливість виїзду зараз, використовуючи комерційний або інший приватний транспорт”, – йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що продовжують працювати і обробляти американські паспорти та консульські звіти про народження за кордоном, а також можуть надати позики американцям, які не можуть купити комерційний квиток до Сполучених Штатів.

Нагадаємо, Сполучені Штати скликають засідання Ради Безпеки ООН з приводу “загрозливої поведінки Росії” та “нарощування російських військ на кордонах України та в Білорусі”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі