НТА > НОВИНИ > Посольство США знову звернуло увагу на необхідності судової реформи в Україні

Посольство США знову звернуло увагу на необхідності судової реформи в Україні

113

У посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні при цьому висловили підтримку у продовженні запровадження судової реформи.

Про це повідомив пресцентр відомства.

«Ми й надалі підтримуватимемо ваші зусилля щодо завершення процесу відбору до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, впровадження судової реформи та прийняття законодавства, яке призведе до реформування Конституційного суду України», – зазначили у посольстві.

Рік тому Конституційний суд скасував ключові положення українського законодавства про запобігання корупції, паралізувавши систему декларування.

«Завдяки спільним зусиллям уряду, громадянського суспільства та українського народу спроби корисливих інтересів і проросійських сил згорнути прогрес зірвано. Ми дякуємо керівництву країни та лідерам громадянського суспільства, які невтомно боролися за відновлення положень, котрі Конституційний суд України визнав недійсними», – заявили у посольстві.

Нагадаємо, що у вересні Рада суддів не змогла обрати трьох членів Етичної ради, які мали контролювати доброчесність членів Вищої ради правосуддя.

У зв’язку з цим в Офісі президента 16-го вересня має пройти робоча зустріч президента Володимира Зеленського з керівництвом Ради суддів, Верховного Суду, представників парламенту, а також послів «Великої сімки».

Тоді Державний департамент США називає судову реформу в Україні головним фактором зміцнення верховенства права та залучення іноземних інвестицій у країні. Водночас американці вбачають загрозу реформі судової системи України через тодішнє рішення Ради суддів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі