НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Посилений карантин у Львові: канікули в школах та правила в торгівлі й послугах

Посилений карантин у Львові: канікули в школах та правила в торгівлі й послугах

832

Карантин у Львові значно посилюється від сьогодні, 18 жовтня: школярі пішли на двотижневі канікули, а для торгівлі та розваг співробітники мають бути вакциновані.

Про обмеження, які діють у Львові пише РБК-Україна.

Освіта

Усі школи Львова відправились на двотижневі канікули – до 1 листопада. Це стосується також і позашкілля та дозвілля.

Також на канікулах до 1 листопада всі музичні школи міста, а ось народні доми, гуртки та секції – не працюють.

Культура

Через карантин масові заходи дозволено проводити лише за умови, що організатори та учасники мають COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест (термін дії – 72 години). Те ж стосується і роботи кінотеатрів, театрів, музеїв. Додаткова умова – кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, ТРЦ, перукарні та салони краси можуть працювати лише за умови, що працівники вакциновані або мають негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів обмежена – не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування

Кафе та ресторани можуть працювати максимум до 23:00 та за умови 100% вакцинації працівників. Альтернативою вакцинації може бути ПЛР-тест, заповненість закладів – не більше 50%, а за одним столиком може бути максимум 4 людини.

При цьому, обмеження можуть бути посилені. Так, якщо ситуація з коронавірусом у місті не стабілізується, то з 1 листопада заклади громадського харчування зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали та готелі

Умовою роботи спортзалів є вакцинація всіх співробітників, від відвідувачів також вимагається щеплення або негативний ПЛР-тест. Заповненість залів – не більше 50%.

Що стосується готелів та хостелів, вони можуть працювати лише за умови 100-ї вакцинації працівників або при наявності у них негативного ПЛР-тесту.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі