НТА > НОВИНИ > Спорт > Потап написав пісню про львівський «Рух»: коли почуємо

Потап написав пісню про львівський «Рух»: коли почуємо

563

Відомий репер Потап написав пісню про львівський футбольний клуб «Рух». Водночас вболівальники  переконані, що команда вже «доросла» до того, щоби мати власний офіційний гімн.  

«Олексій Потапенко написав нам пісню про «Рух», –  повідомив у своєму інтерв’ю президент «Руху» Григорій Козловський. – Це ще не гімн клубу, але пісня мені дуже сподобалася. Ми її проанонсуємо до початку нового чемпіонату. Там прикольні слова й аж мурашки по тілу від тембру. Він сам її заспівав. Думаю, це стане приємним сюрпризом для вболівальників».

До слова, прихильники «Руху» пропонують, щоб майбутній гімн клубу заспівала дружина Григорія Козловського – відома співачка Юлія Думанська.

«Про те, щоби моя дружина в перспективі заспівала гімн клубу, вперше чую, – зізнався Григорій Козловський. – Але це хороша ідея. Візьмемо її до уваги. Якщо з’явиться щось хороше і гідне, то чому би й ні?».

До речі, співпраця Юлії Думанської та Олексія Потапенка (більше відомий як Потап) триває ще з 2016-го року. Улітку 2017-го року співачка випустила композицію «Закохана», текст якої написав Потап. В Youtube вона набрала 7,6 мільйона переглядів. Також популярними стала  треки «Мріяла» (4,5 млн переглядів) та «Наворожи» (3,5 млн).

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
4
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі