НТА > НОВИНИ > Освіта > Потрібна правдива історія на противагу російській промивці мізків, – Лопачак

Потрібна правдива історія на противагу російській промивці мізків, – Лопачак

У всіх цивілізованих країнах історія обов‘язкова, бо це основа, яка формує світогляд і виховує патріотизм

314

Росія впроваджує вивчення теми війни з Україною в школах. Підручники вже написали. Промивка мізків триває. І це очікувано. Там кожне покоління було, є і буде запрограмоване на знищення українців. Як мінімум, доти, поки вона існуватиме у нинішньому вигляді.

Про це заявив молодший лейтенант 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ, секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Він наголосив на тому, що найгірше те, що нам немає чим відповісти. Дотепер, після трьох десятиліть незалежності, після дев‘яти років війни, історія України не займає належного місця ні у середніх, ні у вищих навчальних закладах.

«Більшість українців або взагалі не знають історії, або ще гірше – повелися на спотворений варіант, який роками насаджувала російська пропаганда», – зазначив Маркіян Лопачак.

За його словами, у всіх цивілізованих країнах історія обов‘язкова, бо це основа, яка формує світогляд і виховує патріотизм. Її незнання загрожує національній безпеці.

«А в нашому випадку, в умовах вічної агресії північного сусіда, коли історію використовують, як зброю, це взагалі може бути фатально. Ситуацію треба виправляти. І починати вже зараз, як на державному рівні, так і кожному у себе вдома – навчаючи своїх дітей і себе самих», – підсумував Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, нещодавно футбольний клуб «Рух» знову допоміг військовим 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ. Цього разу українські захисники отримали акумулятори та зарядні пристрої, шини для легкових і автобусних транспортних засобів. Також серед допомоги – мастильні матеріали й автозапчастини для легкових і вантажних автомобілів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі