НТА > НОВИНИ > Новини світу > Потрібні санкції, які у своєму гаманці відчує кожен росіянин, – економіст

Потрібні санкції, які у своєму гаманці відчує кожен росіянин, – економіст

Коли кожен мешканець Росіїн відчує війну на своїй кишені, Україна зможе відвернути найгірший сценарій та підірвати агресора зсередини

292

Після виступу Путіна про визнання так званих “ДНР” і “ЛНР”  фондові ринки російських акцій обвалились. Однак в майбутньому їх чекатиме ще більший спад. Зараз проти Росії важливо вводити санкції не проти великого бізнесу, а проти кожного громадянина РФ персонально.

Такою думкою поділився економіст Віктор Гальчинський в етері “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA.

Він розповідає, що вчора одразу після промови Путіна фондові ринки обвалились приблизно на 25%, а сьогодні на відкритті вони впали на 5% акцій російських великих компаній та банків. Мало того, падають не тільки російські ринки, а й криптовалюти.

“Уже порахували, що сукупний гіпотетичний розмір втрат світового ринку від агреможуть зупинити не санкції проти великого бізнесу, а персональні санкції кожного громадянина країни-агресора”, – зауважив Гальчинський

Економіст відзначив, що саме в той час, коли громадянин РФ під санкціями зіткнеться з блокуванням активів своїх рахунків в Україні та світі, коли він відчує війну на своїй кишені, Україна зможе відвернути найгірший сценарій та підірвати агресора зсередини.

Нагадаємо, що 22 лютого президент США Джо Байден озвучив перший пакет санкцій проти Росії. Віктор Гальчинський не вважає їх надто болючими для РФ.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі