НТА > НОВИНИ > Новини світу > Потужний землетрус на Гаїті призвів до руйнувань, понад 1300 загиблих

Потужний землетрус на Гаїті призвів до руйнувань, понад 1300 загиблих

252

Кількість загиблих внаслідок суботнього землетрусу на Гаїті силою 7,2 бали сягнула 1297 осіб, потужні поштовхи привели до сильних руйнувань.

Про це повідомляє Washington Post.

Міністерство громадських робіт Гаїті направило 55 рятувальних бригад у складі військовослужбовців та працівників цивільного захисту для пошуково-рятувальних робіт, але цього було недостатньо. У деяких громадах мешканці повідомили про нестачу працівників допомоги та самотужки організували пошуки.

Окрім того, постраждали щонайменше 5700 людей. Лікарні Гаїті переповнені. Влада намагається якнайшвидше доправити лікарів в постраждалі райони, оскільки сьогодні до Гаїті має дістатися тропічний шторм «Грейс».

За даними Агентства цивільного захисту Гаїті, землетрусом зруйновано понад 700 будівель, зокрема лікарні та школи, пошкоджено 3778 будинків, завдано значної шкоди дорогам та іншій інфраструктурі.

Сусідні країни, зокрема Домінікана та Мексика відправили у Гаїті продукти та медикаменти. Колумбія – пошуковий персонал. США також надіслали припаси та рятувальників зі спеціальним обладнанням.

Проблема, з якою нині стикається Гаїті, посилюється політичною кризою, що охопила країну після вбивства президента Жовенеля Моїза 7 липня, пандемією та серйозним економічним спадом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі