НТА > НОВИНИ > Війна > «Потиснути руки та подякувати». Зеленський відвідав район Бахмута

«Потиснути руки та подякувати». Зеленський відвідав район Бахмута

Володимир Зеленський та інші представники Офісу президента побували в наших воїнів, які проходять лікування після поранень

321

У середу, 22-го березня, президент України Володимир Зеленський відвідав наших захисників, які тримають оборону та контратакують на Бахмутському напрямку.

Про це повідомили інформаційні ресурси українського президента.

«Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку та подякувати за захист суверенітету нашої держави», – сказано в повідомленні.

Захисників відзначили орденами «За мужність» ІІІ ступеня та медалями «За військову службу Україні».

Також Зеленський та інші представники Офісу президента України відвідали наших воїнів, які проходять лікування після поранень. Очільник держави ознайомився з можливостями медичного закладу щодо прийому пацієнтів, оглянув комп’ютерний томограф, операційний блок і реанімаційне відділення.

Він вручив ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня та Данила Галицького представникам Медичних сил Збройних сил України.

«Дякую за вашу фаховість, за вашу роботу. До перемоги треба зберегти життя багатьом людям, які захищають нашу державу. Ви захищаєте її на своєму фронті. Бажаю вам здоров’я і вдячний за те, що ви це здоров’я повертаєте хлопцям і дівчатам, які на фронті», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що загроза оточення Бахмута з півночі та півдня залишається. Проте тиск на місто слабшає, а Збройні сили України проводять контратаки.

У Запоріжжі пролунала ціла низка вибухів. Відомо, що російська армія атакувала місто та била по житлових будинках і по острову Хортиця. Внаслідок атаки в обласному центрі щонайменше 18 осіб отримали поранення, серед них діти. Володимир Зеленський відреагував на це.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"