НТА > НОВИНИ > Новини світу > Повінь накрила США та Канаду: відсутня електрика, загинула жінка

Повінь накрила США та Канаду: відсутня електрика, загинула жінка

118

У Британській Колумбії (Канада) і штаті Вашингтон (США) потужний шторм залишив без світла десятки тисяч людей, відомо про загиблу жінку, є зниклі безвісти.

За даними The Guardian, королівська канадська кінна поліція підтвердила, що під час обшуку місця зсуву було знайдено тіло жінки.

“Загальна кількість зниклих безвісти людей і транспортних засобів не з’ясована, однак слідчі отримали повідомлення про двох зниклих безвісти, і вони вважають, що, можливо, й інші зайняті транспортні засоби були втрачені під час зсуву”, – повідомила сержант поліції Джанель Шойхет.

Майже 50 тисяч споживачів електроенергії штату Вашингтон не мали електроенергії у вівторок після того, як сильні дощі спричинили зсуви та повені, спровокувавши закриття головної автомагістралі біля кордону з Канадою.

Також влада заявила, що на північ від Беллінгема одна людина вважається зниклою безвісти після того, як бачили, що вона у потоках води чіплялася за дерево.

Губернатор Вашингтона Джей Інслі оголосив надзвичайний стан у 14 округах і заявив, що рятувальники за підтримки Національної гвардії координуватимуть ситуацію.

А порт Ванкувера, найбільший у Канаді, оголосив, що залізничні колії паралізовані негодою, і це може вплинути на постачання зерна, вугілля та поташу.

Зокрема був закритий нафтопровід TransMountain, який транспортує 300 тис. барелів нафти на добу.

Крім того, в результаті злив і зсувів Ванкувер фактично залишився відрізаним від Канади.

Як повідомлялося, у Канаді сильний дощ ринув на південь Британської Колумбії в понеділок, що змусило евакуювати ціле місто, розмило основні автомагістралі і залишило багато громад відрізаними від решти світу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі