НТА > НОВИНИ > Новини світу > Повінь у Європі: Людей евакуюють, є загиблі, зниклі безвісти

Повінь у Європі: Людей евакуюють, є загиблі, зниклі безвісти

546

Тривалі зливи та спричинена ними повінь завдала важкого удару по багатьох країнах Європи.

За даними Укрінформу, в Бельгії в багатьох районах у зоні підтоплення опинилися сотні будівель, від удару стихії в Бельгії підтверджена загибель, принаймні, шести людей. П’ять тіл були виявлені у місті Льєж, підліток втопився у місті Єупе.

А мешканців міста Маастрихт, що знаходиться на південно-сході Нідерландів біля самого кордону з Бельгією, терміново просять покинути свої домівки. Йдеться про близько 10 000 людей. Вулицями міста їздить автомобіль з мегафоном, який оголошує про евакуацію.

У Facebook для жертв негоди було створено сторінку, де постраждалим пропонують допомогу. Зокрема, в частині країни, де нема великої води, людям пропонують дах над головою, надати притулок їхнім тваринам. Німці, які живуть з іншого боку кордону, також пропонують свої послуги.

 

Король Нідерландів Віллем-Александр та королева Максима особисто зустрілися з постраждалими. Через велику воду люди залишилися без світла, їхні будинки понівечені, а вулиці перетворилися на річки.

Найбільше постраждала провінція Лімбург, яка межує із Німеччиною. До Лімбурга на допомогу рятувальникам було направлено військових. Вони надавали допомогу постраждалим, зокрема, брали участь в евакуації.

В муніципалітеті Пепінстер провінції Льєж троє людей зникли безвісти після того, як рятувальний човен пожежників перекинувся в ході рятувальної операції. У цьому ж місті під напівзруйнованим мостом виявлено тіло загиблої людини.

В провінції Люксембург ведуться активні пошуки 15-річної дівчини, яку змило течією місцевої річки, і яку досі не вдалося знайти.

У бельгійському місті Вієрвес була запроваджена комендантська година, яка встановлена вчора з 21.00 до 6.00 ранку. Цей вимушений захід муніципальна влада застосувала, щоб упередити подальше мародерство, після того, як були пограбовані кілька магазинів, що постраждали внаслідок повені.

Як повідомлялося, масштабна повінь наробила чимало лиха в Німеччині, кількість жертв зросла до 45 осіб, близько 70 мешканців вважаються зниклими безвісти. Сотні автомобілів опинилися під водою, пошкоджено інфраструктурні об’єкти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі