НТА > НОВИНИ > Війна > Повітряна тривога: три МіГ-31, які є носіями “Кинджалів”, покинули територію Білорусі. Оновлено

Повітряна тривога: три МіГ-31, які є носіями “Кинджалів”, покинули територію Білорусі. Оновлено

453

Близько 14:20 на всій території України оголосили повітряну тривогу. Саме в цей період на аеродромах Білорусі в небо піднялися два винищувачі Міг-31. Пізніше у повітря злетів і третій літак.

За даними моніторингової групи “Бєларускі Гаюн”, літаки покидають територію Білорусі та вирушили на аеродром “Саваслейка” у Нижньогородській області РФ.

Як йдеться в телеграмі групи, обидва літаки вилетіти із Мачулищ: МіГ-31К із бортовим номером RF-92462 піднявся в повітря о 14:12, інший, із бортовим номером RF-92339, – о 14:25.

“Два МіГ-31К летять із Білорусі. За інформацією групи – в РФ на аеродром “Саваслейка” (Нижньогородська  обл, РФ). Відзначимо, що там розміщений філіал 4-го Державного центру підготовки авіаційного персоналу і військових випробувань МО РФ”, – пише “Бєларускі Гаюн”.

Пізніше у групі додали, що близько 15:00 Білорусь покинув і третій винищувач. Відтак усі три МіГ-31К, які перебували на білоруських аеродромах, вирушили в Росію.

Нагадаємо, МіГ-31К є носім гіперзвукової ракети “Кинджал”. Неодноразово в Україні оголошували повітряну тривогу саме через виліт цих літаків на території Білорусі.

У розвідці Великої Британії припускали, що Росія перекинула на територію Білорусі винищувачі-перехоплювачі, здатні нести ракети “Кинджал”, аби надіслати повідомлення Заходу і представити Білорусь як усе більш залучену сторону у війну.

Нагадаємо, на аеродромі  “Енгельс-2” під російським Саратовом помітили збільшення кількості бомбардувальників дальньої дії Ту-95 та Ту-160.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі